KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14796293
nr 1479 6293
Åsa M Waldau (Kristi Brud). Signerad, daterad 2005, Olja på duk, bildmått. 68x48 cm, yttermått inklusive ram75x55 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:23:59
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)